Konsument u progu wolnej konkurencji


W latach osiemdziesiątych, gdy kupiec chciał coś zakupić, miał przymus zadowolić się z niewielkim asortymentem jedynego sklepu w mieście. Co z tego, że miał kapitał, gdy nie miały one najmniejszej wartości, i produkty były zdobywane na zeszyt. Obecnie, sytuacja jest diametralnie inna. Półki sklepowe łamią się pod towarami, markety stoją na co trzeciej ulicy, w każdym mieście mieści się przynajmniej jedna galeria handlowa. Produktów jest w tej chwili znacznie więcej niż pieniędzy w portfelu typowego Polaka. Stąd też, tak ważnym jest, aby market który wybierze nabywca, był tani, uczciwy i serwował produkt dobrej miary. Na straży klientów stoją urzędnicy, pojawiają się także firmy oferujące atesty i dyplomy jakości, przeprowadzające analizy TS.

krajobraz - buty

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli aranżujemy zakup produktu z wyższej puli cenowej, typu sprzęt AGD lub magnetowid, dobrze rozejrzeć się za promocjami, bowiem sporo firm oferuje różne kupony na zakupy.

Czy masz chęć zobaczyć tę sprawę z całkiem odmiennej perspektywy? Jeśli tak, to zobacz też wpisy z witryny, które odnajdziesz gdy klikniesz tego linku.

Tego rodzaju kody rabatowe agito, branża AGD, umieszcza na witrynach zajmujących się dystrybucją rabatów. Warto czasami obejrzeć taką witrynę, możemy bowiem znaleźć tam niezwykle korzystne rabaty, sięgające 70 procent. Należy niestety uważać, aby nie wejść w wir wyprzedaży.

Zainteresował Cię powyższy artykuł? Wystarczy wejść w poniższy link i można zobaczyć tu (https://www.lontex.pl/sprzedaz-ograniczniki-predkosci) kolejne nasze publikacje. Myślimy, że też Ci się spodobają.

Na takiej stronie ujrzymy multum okazji, a nie zawsze dobrze nabywać produkt, tylko dlatego, że jest przeceniony.

Jeżeli jesteśmy kobietą mocno dbającą o urodę, warto prenumerować gazetki ulubionych drogerii. W nich swe kody rabatowe douglas zamieszcza na bieżąco, przyciągając nowych nabywców, reklamując własne branżowe produkty. Wiele magazynów wybiera miesiące promocji na dany typ asortymentu, np. listopad z przeceną na produkty do malowania ust, znów październik z emulsjami do twarzy i dekoltu, z limitowaną promocją na kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

Jeśli mamy dużo dodatkowego czasu, ale niestety niezbyt zasobny portfel, warto zainteresować się wyprzedażami. Na każdym kroku otrzymujemy liczne ulotki, karty okolicznościowe i stałego klienta, dobrze im się dokładniej przyjrzeć. Znaczna część z nich jest nic nie warta, chociaż czasami da się trafić na bardzo opłacalną promocję. Stąd też warto trzymać rękę na pulsie.