Elementy garderoby, które każdy pan powinien posiadać w swojej szafie

images
Jeżeli chodzi o kwestie odzieży, bez wątpienia najczęściej mówi się o modzie damskiej. Moda męska to cały czas kwestia znajdująca się w pewnym sensie na marginesie. Aktualnie jednak ta tendencja powoli ulega odwróceniu. Znacznie częściej można usłyszeć o znanych twórcach odzieży dla panów lub o pokazach mody dla mężczyzn. Nie od dziś zresztą panie patrzą na to, co ma na sobie określony mężczyzna. Dawno skończyły się już czasy, w których ubranie musiało być jedynie schludne i nieuszkodzone.

Read More »

Jak dużą rolę pełnią skarpetki, kiedy chodzi o eleganckie kreacje? Co ciekawego mogą one wnieść do sposobu ubierania?

skarpety męskie

Osoba, która chce świetnie wyglądać z pewnością starannie wybiera każdą z części kreacji. Mowa nawet o skarpetkach, które swoją drogą mogą być oryginalnym dodatkiem do każdego stroju.

Read More »

W jaki sposób dobrać odpowiednie akcesoria na komunię?

I Komunia Święta

Komunia Święta to szczególnie ważny czas dla rodziny, ale przede wszystkim dla pociechy. W staraniach do tego momentu ważna jest strona duchowa, ale także istotny jest strój dziecka, który wpłynie na jego nastrój w podczas uroczystości. Prosta alba może być wzbogacona właściwymi dodatkami. W jaki sposób znaleźć komunijne akcesoria, aby nie przeholować?

Read More »