Dlaczego panie tak ochoczo kupują ubrania w lumpeksach

Wieszaki na ubrania
Wielkie damy przodują w chodzeniu na sprawunki, a zwłaszcza do sklepów z odzieżą. Późnojesienne płaszcze czy letnie spódniczki nie bywają asortymentem deficytowym, ale w markowych sklepach ich cena staje się dość astronomiczna – wystarczy popatrzeć na metki w czasie wyprzedaży, aby przekonać się, ile zarabiają na nas subiekci.

Read More »

Każda matka potrzebuje stylowej oraz wygodnej torby. Dzisiaj popularne są też plecaki

Stylowy plecak dla młodej matki

Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety lubią swoje torebki i chętnie kupują nowe. Torebka to bardzo szykowne i funkcjonalne uzupełnienie stroju, które pozwala zadbać o jego piękno, jak także o wygodę podczas wyjścia z domu. Torebki występują w różnych wymiarach i kształtach, przez to każda kobieta ma szansę dopasować idealne dodatki dla siebie. Torbę powinno się dobrać do stroju, jak też do okoliczności. Na szczęście współczesna oferta w butikach jest niezwykle interesująca.

Read More »

Ubrania wieczorowe w paski – kochamy czy jednak nie?

czerwona suknia
Tego sezonu zostałyśmy dosłownie obsypane paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor bądź w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Wielbicielek tego typu kompletów jest chyba tyle samo, co przeciwniczek – te uważają, że paski poszerzają i zaburzają proporcje figury.

Read More »

Odzież używana w naszych lumpeksach

ubrania
Oferta pobliskich lumpeksów na bieżąco się poszerza o odzież używaną z całego świata. Trafiają tu oferty najbardziej cenionych w świecie mody marek, z tego też powodu ubrania znakomitej jakości stają się dziś ogólnodostępne. Nieustannie powiększa się asortyment, wśród którego każdy z nas ma niezwykłą szansę znalezienia prawdziwych perełek.

Read More »