Jak dużą rolę pełnią skarpetki, kiedy chodzi o eleganckie kreacje? Co ciekawego mogą one wnieść do sposobu ubierania?

skarpety męskie

Osoba, która chce dobrze się prezentować na pewno starannie wybiera każdą z części kreacji. Mowa również o skarpetkach, jakie swoją drogą mogą być ciekawym dodatkiem do każdego stroju.

Read More »

Stań przed światem wyglądając i czując się doskonale

lifting
Według badania, o którym donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd przeważnie 36 razy w ciągu dnia. W dzisiejszych czasach, gdy posiadamy wspaniałe środki korygujące nasze niedoskonałości, mamy zamiar z nich korzystać. Jakie zabiegi polskie kobiety przeprowadzają najczęściej?

Read More »

Ubrania wieczorowe w paski – kochamy czy jednak nie?

czerwona suknia
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie obsypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor albo w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego typu zestawów jest najprawdopodobniej tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje figury.

Read More »

Bądź kreatywny – koszulka z nadrukiem

Koszulka z nadrukiem Bad Girls
Znasz to uczucie, gdy znajoma zjawia się na przyjęciu w sukience takiej samej jak twoja? Albo gdy w autobusie mijasz kolejnego właściciela ”twojego” płaszcza? Świadomość, że nie jest się oryginalnym pewne osoby może zaboleć. Czy w dzisiejszej modzie znajdziemy miejsce na oryginalność?

Read More »

Konsument u progu wolnej konkurencji

krajobraz - buty

W latach osiemdziesiątych, gdy kupiec chciał coś zakupić, miał przymus pogodzić się z skromnym zaopatrzeniem jedynego lokalu w okolicy. Co z tego, że miał kapitał, kiedy nie miały one najmniejszej wartości, i towary były zdobywane na zeszyt. Dziś, koniunktura jest zupełnie różna. Półki sklepowe łamią się pod towarami, markety znajdują się na co trzeciej ulicy, w każdym mieście mieści się chociaż jedna galeria handlowa. Artykułów jest w tej chwili znacznie więcej niż banknotów w sakiewce typowego Polaka. Dlatego też, tak ważnym jest, aby market który wybierze klient, był ekonomiczny, rzetelny i oferował towar dobrej miary. Na straży konsumentów stoją urzędnicy, pojawiają się także firmy oferujące atesty i dyplomy jakości, przeprowadzające analizy TS.

Read More »