Bądź kreatywny – koszulka z nadrukiem

Koszulka z nadrukiem Bad Girls
Znasz to uczucie, gdy znajoma zjawia się na przyjęciu w sukience identycznej jak twoja? Albo gdy w autobusie zerkasz na kolejnego właściciela identycznego płaszcza? Świadomość, że nie jest się oryginalnym wielu z nas może zirytować. Czy w w obecnych czasach znajdziemy miejsce na oryginalność?

Read More »

Jak dużą rolę pełnią skarpetki, kiedy chodzi o eleganckie kreacje? Co ciekawego mogą one wnieść do sposobu ubierania?

skarpety męskie

Osoba, która chce świetnie wyglądać z pewnością starannie wybiera każdą z części kreacji. Mowa nawet o skarpetkach, które swoją drogą mogą być oryginalnym dodatkiem do każdego stroju.

Read More »

Odpowiednie zabiegi kosmetyczne mogą zdziałać prawdziwe cuda, a ty razem z nimi masz szansę zrobić się na bóstwo

kosmetyki - paznokcie

Chyba nie napotka się takiej kobiety, która nie chciałaby być wypielęgnowaną i pięknie wyglądać. Żeby zyskać taki efekt stosuje się piękne ubrania, kosmetyki i wymyślne fryzury. Dzisiaj dbanie o wizerunek okazuje się niesamowicie proste oraz dogodne, ponieważ panie mogą skorzystać z profesjonalnych zabiegów w salonach kosmetycznych.

Read More »

Ubrania wieczorowe w paski – kochamy czy jednak nie?

czerwona suknia
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie obsypane paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor bądź w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Entuzjastek tego rodzaju zestawów jest chyba tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje sylwetki.

Read More »

Odzież używana w naszych lumpeksach

ubrania
Oferta pobliskich lumpeksów na bieżąco się powiększa o odzież używaną z całego świata. Trafiają tu propozycje najbardziej cenionych w świecie mody marek, dlatego ubrania świetnej jakości stają się obecnie ogólnodostępne. Nieustannie powiększa się asortyment, wśród którego każdy z nas ma wyjątkową szansę wskazania prawdziwych perełek.

Read More »