Salony odnowy biologicznej oraz SPA i ich spora oferta seansów leczniczych i wellness. Troszczymy się o ducha i ciało.

SPA

Coraz więcej zwolenników zyskują w naszym kraju punkty odnowy biologicznej oraz SPA. Relaks w SPA można dopasować do indywidualnego trybu życia i do naszego sposobu na aktywne spędzanie czasu wolnego. Pobyt w SPA to świetny sposób, by zadbać o ciało i duszę i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości. Więc dobrze jest poznać atuty SPA, a później po prostu się tam wybrać. Karnet do SPA czy pobyt w hotelu ze spa to także bardzo dobry prezent dla bliskiej osoby.

Read More »

Czemu Szklarska Poręba jest tak niezwykle popularną miejscowością turystyczną, jak dużą ofertę noclegów ma dla gości.

Hotel ze SPA

Jedną z najpopularniejszych miejscowości na Dolnym Śląsku, odwiedzaną przez setki tysięcy turystów w każdym roku, jest Szklarska Poręba. Miejsce to cieszy się ogromną popularnością we wszystkich porach roku, w zimie przybywają tam miłośnicy szaleństwa na śniegu, a latem ludzie, którzy lubią piesze czy rowerowe wędrówki po górach.

Read More »

Wybieramy najlepsze kosmetyki spośród proponowanych

mleczko do demakijażu aa
Najwyższa jakość i doskonałe ceny, które zaoferować może już teraz ceniony przez wielu na rynku sklep z kosmetykami, to inwestycja, która opłaci się nie tylko finansowo. Atestowane kosmetyki, jakie zaliczane są do najlepszych spośród oferowanych przez sprawdzone firmy, to produkt, który przyda się zawsze i każdemu.

Read More »