Dlaczego panie tak ochoczo kupują ubrania w lumpeksach


Panie wiodą prym w chodzeniu na zakupy, a zwłaszcza do butików z odzieżą. Zimowe płaszcze czy letnie spódniczki nie bywają asortymentem deficytowym, ale w markowych sklepach ich wartość staje się dość wyśrubowana – wystarczy popatrzeć na metki podczas wyprzedaży, aby przekonać się, ile zarabiają na nas sprzedawcy.

sklep z ciuchami

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu gros osób decyduje się robić zakupy w ciucholandach, które są teraz licznie odwiedzane przez przedstawicielki płci pięknej w każdym wieku. Niska cena nie staje się jednakże jedynym powodem, dla którego pod drzwiami takich sklepów z odzieżą ustawiają się każdego poranka spore kolejki.

Chcąc i przymierzając się stworzyć własny lumpeks, należy sobie znaleźć dobrego dostawcę ciuchów. W tym celu warto zorientować się, gdzie w okolicy zlokalizowane są wielkie hurtownie odzieży używanej. Takie miejsca będą obfitować w nietuzinkowe ciuchy, których nasi klienci nie dostaną w żadnym innym sklepie – A legendarne, krótkie kurtki ze skóry czy nieśmiertelne jeansy, wystawione na pokaz w szybach sklepów, będą działać na przechodniów niczym lep na owady.

Świetnie zaopatrzone hurtownie (hurtownie biżuterii) odzieży używanej mogą zapewnić nam stokrotne zyski jeszcze w inny sposób. Do każdych ubrań potrzebne są dodatki: torebki, szaliczki, a także buty (sprawdź importer odzieży używanej). Niektóre osoby będą odwiedzać second-handy, bo szukają ciekawych, designerskich dodatków do swoich nowo kupionych ubrań – Hurtownia Natalia. Wybrane okazje (randki, zloty absolwentów liceów) wymagają, aby wyglądać odlotowo, a są i takie panie, które w tygodniu także chwalą sobie nieco wyrafinowany wygląd. Warto więc już na początku sprawdzić, czy wybrana przez nas hurtowania jest na tyle wielka, że oferuje i taki asortyment.

Kolejki, które jesteśmy w stanie zauważyć przed second-handami nawet na 30 minut przed ich otwarciem, z jednej strony w dużej mierze dziwią cudzoziemców, a z drugiej uświadamiają mieszkańcom naszego państwa, jak dochodowy jest to biznes. Powodzenie oczywiście nie jest uzależnione tylko od wyboru dostawcy, którymi stają się hurtownie odzieży używanej. Potrzebna będzie dobra lokalizacja, gdzieś w śródmieściu, zadowoleni i znający się na najnowszych trendach sprzedawcy, a także…

Prezentowany artykuł jest bardzo wciągający? Jeśli tak, to sprawdź także pozostałe polecane (http://lamalama.pl/) treści, gdyż są tak samo ciekawe i wciągną Cię zupełnie.

odrobina szczęścia.

Źródło: Scand-all