Ubrania wieczorowe w paski – kochamy czy jednak nie?


W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zasypane paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor bądź w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego rodzaju kompletów jest chyba tyle samo, co przeciwniczek – te uważają, że paski poszerzają i zakłócają proporcje figury.

ludzie na balu

Autor: jansun
Źródło: http://www.sxc.hu
Nie do końca jest to prawda, należy po prostu dobrać suknie wieczorowe do swojej figury i stosowanie dobrać elementy pozostałego stroju.

Jeżeli rozważana problematyka wydaje Ci się cenna i masz chęć ją zbadać także pod innym kątem, przeczytaj więcej znajdziesz tu – ona także ją opisuje.

Suknie wieczorowe w paski fantastycznie spiszą się na talii rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie panie o drobnej i chłopięcej sylwetce będą doskonale wyglądały właśnie w sukienkach tego rodzaju. Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się wspaniale noszona, na co dzień, pasek w talii stanowczo uwydatni kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.

Prócz sukienek znajdziemy także spódnice w paski i tuniki – też w paski. Takim przykładem wspaniałej tuniki może być tunika Florentyna.

Znakomita na lato, świetnie wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Bowiem paski na tunice są szerokie potrzebne jest włożenie wysokich obcasów – w ten sposób unormujemy sylwetkę. Przy wzorze tego typu powinniśmy uważać na długość tuniki – nie może być zbytnio długa – wtedy optycznie skróci nam nogi i zaburzy tym samym proporcje. Nie może być też zbytnio krótka – tunika bardzo nas poszerzy. A wszak nie o dodatkowe kilogramy nam chodzi (więcej).
W tym sezonie letnim znajdziemy także wiele spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve.

Czy chcesz może poddać tę kwestię późniejszej analizie? Jeżeli tak, to zweryfikuj serwis (http://byann.pl/pl/c/Stringifigi-PLUS-SIZE/113), który omawia zbliżone zagadnienia.

Obie spódnice fantastycznie reprezentują się z gładkim topem są bowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie wymagają mocnej oprawy.

Paski są nieodzownym wzorem tkanin od lat i takim zapewne pozostaną. Odwiedzając sklep z ubraniami damskimi możemy wybierać wśród wzorów i kolorów, w tym wśród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Należy aczkolwiek podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!

(czytaj więcej)